м. Київ              Пн-Нд: 9:00 - 18:00

phone_call
Замовити зворотній дзвінок
 097 976 29 44     063 717 99 15
 
 
← Повернутись

Оренда квартир

Боярка, вул. Білогородська 126     30 000 грн
Загальна:
60 м2

Оренда 60 м2 - 30 000 грн  м. Боярка, Центр, 10 км до Києва (097) 976 29 44 Альона

Ціна: 30 000 грн.


Детальніше
Боярка, вул. Молодіжна, 70     20 000 грн
Загальна:
50 м2

Оренда 50 м2 - 20 000 грн  м. Боярка, Центр, 10 км до Києва (063) 717 99 15 Настя

Ціна: 20 000 грн.


Детальніше
Боярка, вул. Франка     54 500 у.о.
Боярка, вул. Франка, таунхаус, будинок
 
Загальна:
72 м2

Житлова:
55 м2

Кухня:
17 м2

Боярка, Будинок 3 кімнати: 70 м2 за 54500 уо з терасою (097) 976 29 44 Альона

Ціна: 54 500 $


Детальніше
Бобриця вул. Зелена 33-а     180 000 y.о.
 
Загальна:
145 м2

Житлова:
80 м2

Кухня:
20 м2

Дім в Бобриці в лісі 145 м2 "під ключ" (097) 976 29 44 Альона

Ціна: 180 000 $


Детальніше
Боярка, вул. Пастернака     72 500 y.о.
 
Загальна:
95 м2

Житлова:
50 м2

Кухня:
19 м2

4-х кімнатний будинок: 95 м2 - 72 500 у.о.  дідянка: 3 сотки м. Боярка, Центр, 10 км до Києва, 095 528 58 14 Анастасія  

Ціна: 72 500 $


Детальніше
Бобриця вул. Зелена 33     115 000 y.о.
 
Загальна:
85 м2

Житлова:
55 м2

Кухня:
17 м2

Будиннок в Бобриці в лісі - 85 м2 "під ключ" 095 528 58 14 Анастасія

Ціна: 115 000 $


Детальніше
Боярка, вул. 32 лінія     72 500 у.о.
 
Загальна:
103 м2

Житлова:
67 м2

Кухня:
8 м2

Будинок в Боярці на дві половини Ділянка землі: 3 сотки Тераса72 500 у.о. -  102,7 м2   

Ціна: 72 500 $


Детальніше

Купівля квартири у Києві

Корпорація Нерухомості "Іавіс" пропонує послуги оренди квартири в одному з найбільших і швидко розвиваючих міст Європи - Києві.

Українська столиця ось вже не одне десятиліття приваблює мільйони туристів, внутрішніх мігрантів і міжнародних інвесторів, зацікавлених у вкрай перспективною економіці, при грамотному управлінні якої можна отримувати величезні прибутки.

Для будь-якого приїжджого або постійного жителя столиці відомо, що оренда або покупка квартири в Києві - вкрай виснажливий, довгий і дуже витратний процес. Знайти житло самостійно і за відповідною ціною практично нереально, адже не дивлячись на величезний попит, житловий фонд Києва відчуває крайній дефіцит якісного первинного чи вторинного житла.

"Квартирне питання" як ніколи актуальне саме зараз, адже Київ змушений приймати як і сотні тисяч внутрішніх переселенців, так і тих хто прибув в столицю по роботі. Не секрет, що Україна в даний момент знаходиться в центрі світової уваги, через що Київ заполонили тисяч іноземців - туристи, журналісти, громадські діячі, дипломати і звичайно ж бізнесмени.

На даний момент, Україна переживає вкрай складний час - бойові дії і затяжна економічна криза, однак, важкі часи відкривають величезні можливості, якими і скористаються тисячі українців та іноземців.

Оренда нерухомості в Києві по доступним цінам

Виходячи з вище згаданого, оренда квартири перетворюється в динамічно развиваючу столицю Європи, відкриває безліч варіантів для всіх, хто цікавиться різної нерухомістю - орендою і продажем квартир та будинків всіх типів і за будь-які гроші.

Оренда квартири в Києві подобово також надзвичайно популярна послуга, до якої щорічно вдаються мільйони гостей столиці і її постійні мешканці. Переваги подібного виду оренди величезні - дешевизна, широкий вибір, зручність і мобільність, що так необхідно в межах величезного мегаполісу, яким стала українська столиця.

Оренда нерухомості подобово просто ідеальний вибір для кожного - від іноземного бізнесмена, який прибув до української столиці з ділових питань, до групи студентів, які приїхали до Києва на пару днів - на концерт, екскурсію або просто в гості.

Оренда нерухомості в Києві, як і будь-яка інша стрімко розвивається столиця Східної Європи, задовольнить потребам людей з кардинально різними бюджетами. Так, наше агентство дозволить знайти справжні міні-палаци - багатоярусні таунхауси і пентхауси з шикарним ремонтом, обстановкою, меблюванням, оснащені такими "приємними дрібницями", як сауна, оранжерея, тренажерний зал і багато іншого.

Задовольнить Корпорація Нерухомості "Іавісу" і побажання тих, хто шукає економ-пропозиції. Так, наші менеджери допоможуть підібрати вам комфортабельні і чудово оснащені апартаменти за невеликі гроші. Нагадаємо, що недорого - це не завжди погано, а досвідчений менеджер завжди знайде підходящий варіант держателю самого мінімального бюджету.

Всім, хто почав пошуки квартири в оренду, Київ, як і інший великий європейський місто, може запропонувати безліч різних варіантів. Тут можна знайти житло хоч за сто доларів на місяць, хоч за 10 тисяч доларів. Все залежить лише від ваших можливостей і бажання.

Людям, що живуть активним життям і не мають дітей, цілком підійде центр міста, з якого буде легко добиратися не тільки на роботу, але і вести насичену культурну і суспільне життя.

Володарям сімей або тим, хто планує найближчим часом нею обзавестися, підійдуть більш віддалені райони, де знаходяться різні парки, дитячі майданчики, а екологічні умови - більш підходящі для підростаючого покоління.

Однак, сучасний ринок житла подарував всім бажаючим проживати в столиці новий вид житла, який підійде всім верствам населення - від пішов на пенсію чиновника до молодої людини, лише почав насичену робочу і культурне життя в столиці.

Оренда квартир у Києві подобово

Квартира в Києві - не тільки необхідність, а й досить вигідна інвестиція, яка не тільки не втратить у своїй вартості, але і буде постійно зростати навіть у найскладніші часи. Так, що зараз найвдаліший час для того, щоб задуматися про оренду або покупки такого виду житла, як таунхаус.

Даний варіант також підійде і тим, кого цікавить подобова оренда квартир, оскільки таунхаус є просто ідеальним місцем проживання не тільки для групи друзів або випадкових знайомих, які вирішили заощадити на проживанні в столиці, а й для разових акцій - вечірок, різних зустрічей і багато іншого.

Для тих, хто раніше ніколи не чув про таунхауси, ми згадаємо, що під цим іноземним терміном зазвичай мають на увазі малоповерховий будинок, в якому розташовано відразу ж кілька багаторівневих квартир. Від звичайних "багатоповерхівок" такі будинки відрізняються ізольованими входами для кожної квартири, завдяки чому можна позбавиться від неприємного для багатьох елементів радянського минулого - загального під'їзду.

Таунхауси користуються величезною популярністю в європейських містах, де рівень забудови можна охарактеризувати, як середній, так що даний варіант просто ідеально підійде тим, хто має намір зняти квартиру під Києвом.

До переваг подібного житла також варто віднести наявність окремого входу з вулиці (в більшості випадків), гаража і палісадника. Подібні квартири Київ оренда, в якому коштує чималих грошей підійде не тільки представникам так званого "середнього класу" і забезпеченим, а й тим, хто любить жити у великих компаніях - студентам, молоді або просто великим і дружним родинам.

Як правило, таунхауси розташовуються за містом або в тих районах, які увійшли в межі Києва порівняно недавно, адже подібний вид житла з'являється в колишньої сільськогосподарської зоні, що перетворилася в стрімко зростаючу міську агломерацію.

Орендуючи або купуючи таунхаус можна застосувати власні дизайнерські і садівничі здібності, оскільки ви станете власникам порівняно великої площі, облаштувати яку можна відповідно до своїх смаків, можливостям і перевагам.

Корпорація Нерухомості "ІАВІС" - ваш шлях до доступного і комфортного житла у столиці

Оренда житла в Києві - справа нелегка. Це вам підтвердить, як і недавно прибув місто турист, так і корінний киянин, який з тієї чи іншої причини був змушений поміняти з десяток різних адрес.

Самостійні пошуки квартири або будинку для оренди або купівлі - справа не тільки довгий, нервове і витратна, але і небезпечне. Адже ви буквально на кожному кроці можете потрапити в руки різних шахраїв - лже-агенств, підставних домовласників, нечистих на руку посередників та інших.

Позбавити вас від усіх перерахованих вище проблем зможуть професіонали - співробітники Корпорація Нерухомості "Іавісу", яка ось вже шістнадцятий рік є лідером галузі і успішно керує цілим фондом житлової та комерційної нерухомості, що складається з 40 різних об'єктів, загальною площею понад п'ять тисяч квадратних метрів.

Детальніше